O nas

Efektywne funkcjonowanie nieruchomości oraz ich rynkowy sukces wymaga aktywnego, stale doskonalonego i na wskroś nowoczesnego systemu zarządzania. Uważna obserwacja przemian na rynku, kompleksowa analiza zachowań konsumentów oraz kreatywne przewidywanie przyszłych kierunków rozwoju decyduje dziś o sukcesie projektu w sferze zarządzania nieruchomościami.

Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi biznesowych wymaga wysokiej specjalizacji i umiejętności tworzenia szeregu rozwiązań w procesie zarządzania nieruchomościami. Dlatego, w odpowiedzi na wysokie wymagania, stawiane przez dzisiejszy rynek nieruchomości powstała firma KM Serwis Nieruchomości. Zespół złożony z doświadczonego zarządcy, administratora nieruchomości oraz kadry technicznej są podstawą sukcesu firmy.

Naszym pierwszoplanowym celem jest stałe i perspektywiczne podnoszenie wartości ekonomicznej zarządzanych przez nas obiektów.

Firma KM serwis nieruchomości świadczy pełen wachlarz usług zarządczych dla właścicieli mających na celu prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości i dbałość o podnoszenie jej wartości rynkowej począwszy od: bieżącej obsługi właścicieli i najemców, przygotowywania i zarządzania budżetami operacyjnymi nieruchomości, obsługi księgowej właścicieli i najemców, administrowania infrastrukturą techniczną budynku, optymalizacji kosztów, nadzoru nad działalnością firm serwisujących nieruchomość po planowanie i realizację skutecznych działań marketingowych w projektach,etc.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Od tego, w jaki sposób przebiega zarządzanie nieruchomościami, zależy nie tylko bieżąca wartość budynków oraz efektywne dążenie do jej wzrostu, ale również komfort mieszkańców. Z naszych usług od dłuższego czasu korzysta wiele wspólnot mieszkaniowych oraz prywatnych właścicieli nieruchomości, a liczba ta stale wzrasta – jest to najlepszą gwarancją tego, że wykonywane przez nas administrowanie nieruchomościami faktycznie przynosi zamierzone efekty. Nie da się ukryć, że dobry zarządca nieruchomości jest niezbędny do tego, by faktycznie można było mówić o takim zjawisku jak efektywne zarządzanie nieruchomościami.

Jesteśmy przekonani, że każdy nasz zarządca nieruchomości posiada wszelkie kwalifikacje, kompetencje oraz predyspozycje niezbędne do tego, by móc w sposób nowoczesny i skuteczny wykonywać czynności charakteryzujące administrowanie nieruchomościami.

Nie tylko staramy się, ale faktycznie dążymy do tego, by wykonywane przez nas zarządzanie nieruchomościami przynosiło maksymalny komfort mieszkańcom i najemcom lokali. W tym celu współpracujemy z firmami zewnętrznymi, zapewniając konkurencyjne ceny dla takich usług jak usuwanie usterek, różnego rodzaju przeglądy stanu technicznego, remonty, ubezpieczenia. Każdy nasz zarządca nieruchomości stara się dążyć do jak największej optymalizacji finansów nieruchomości, tak by wydatki były jak najmniej odczuwalne, a jednocześnie, by administrowanie nieruchomościami zapewniało maksymalny komfort mieszkania. Zapewniamy, że nasz zarządca nieruchomości jest w stanie wynegocjować atrakcyjniejsze warunki finansowe niż pojedyncza wspólnota mieszkaniowa czy właściciel obiektu.

Zapraszamy do współpracy wszystkie wspólnoty mieszkaniowe oraz prywatnych właścicieli budynków z woj. pomorskiego, dla których liczy się jak najbardziej efektywne zarządzanie nieruchomościami. Jesteśmy przekonani, że wykonywane przez nas administrowanie nieruchomościami wyróżnia się doświadczeniem, nowoczesnym podejściem, zaangażowaniem, wysokimi i jasno określonymi standardami oraz zadowoleniem mieszkańców.

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami-Władysławowo