REFERNECJE

Witam na stronie firmy KM Serwis Nieruchomości, której jestem właścicielką.

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami-Władysławowo
Mgr Katarzyna Sauć Kania

Nazywam się Katarzyna Sauć Kania.
Jestem właścicielką firmy KM Serwis Nieruchomości, którą założyłam kierując się zasadą – Pomagać Ludzim! Rynek nieruchomości i zarządzania nim w ogromnej gmatwaninie obowiązujących przepisów to temat rzeka….
Postanowiłam praktycznie spożytkować wiedzę,
którą nabyłam podczas studiów właśnie w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Jestem osoba obdarzoną ogromną empatią wobec ludzi. Pracowałam w wielu firmach zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami jako Zarządca.

Spotykałam się na co dzień z mieszkańcami, którzy zwracali się do mnie ze swoimi problemami, które niejednokrotnie wynikały nieznajomość przepisów prawa, bywało też tak, że osoby starsze biernie wszystko przyjmowały do wiadomości wszelkie związane z naliczeniami dokumenty nakazowe – szczególnie opłaty, a po jakimś czasie powstawał problem, skąd te koszty? Stwierdziłam, że mogę ten stan zmienić oferując przejrzyste usługi zarządzania dostosowane do realnych i na miarę potrzeb mieszkańców Wspólnot Mieszkaniowych, oraz zgodnych z literą prawa.

 

Puck

Serdecznie zapraszam Państwa, małe i wielkie Wspólnoty Mieszkaniowe oraz prywatne posesje do skorzystania z oferty mojej firmy. Zapewniam, że znajdziecie w mojej osobie
profesjonalnego Zarządcę Waszego mienia i nigdy nie poczujecie się pozostawieni ” sami sobie

Hel i teren Trójmiasta. KM Serwis Nieruchomości świadczy pełen wachlarz usług zarządczych dla właścicieli wspólnot mieszkaniowych małych i dużych osiedli mieszkaniowych