ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

OFERTA

Szanowni Państwo,

Zdajemy sobie sprawę, że mimo ogromu firm świadczących usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami oraz utrzymania czystości trudno jest znaleźć tę,
która sprosta wszystkim stawianym przed nią oczekiwaniom.
Jeśli jednak szukacie kogoś kto świadcząc usługi na najwyższym poziomie zapewni Państwu osiągnięcie pełnego komfortu i bezpieczeństwa zamieszkiwania w Państwa nieruchomości to trafiliście na Dobrego Zarządcę.
Pragniemy zapewnić Państwu kompleksową i profesjonalną obsługi nieruchomości, która w przyszłości dzięki racjonalnemu wykorzystaniu środków finansowych wpłacanych przez
Właścicieli lokali, przyczyni się do podniesienia wartości rynkowej nieruchomości poprzez, utrzymanie jej w należytym stanie technicznym, zwiększenie jej estetyki i obniżenie kosztów jej utrzymania.
Nasze wysokie kompetencje będą dla Państwa gwarancją satysfakcjonującej i korzystnej współpracy.
Cena za usługę zarządzania i administrowania w wysokości pomiędzy 0,45 złotych – 0,80 złotych za m2 powierzchni użytkowej nieruchomości stanowi wypadkową wielkości nieruchomości oraz potrzeb jej Właścicieli. Każdorazowo stawkę tę ustalamy indywidualnie. Zapewniamy jednak, że w swoich działaniach kierujemy się nie tylko literą prawa, ale również etyką zawodową, zasadą ochrony interesów Właścicieli nieruchomości oraz odpowiedzialnością za wykonywaną pracę. Zaręczamy, iż obdarzenie nas zaufaniem będzie najlepszą inwestycją w Państwa nieruchomość.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

TELEFON : 506 762 586